Rakipsiz Sohbet ve Chat Odaları


kullanici
sifre
Sohbet odaları siteleri 18 bedava yetişkin chat kanalında ücretsiz chat olan tek sohbet sitesi

Kızla konuşulacak konular örnek liste

kızla konuşulacak konular örnek liste

Kızla konuşulacak konular denilince hemen aklımıza lütfen 18 yaş muhabbeti gelmesin. Narin canlılar olduğunu bilincinin farkına artık varmalıyız el değmemiş gül gibi kokarlar onlar çabuk kırılır çabuk solarlar. Çoğu erkeklerin kadınlardan anladıklarını sanarlar ama halbuki anladıklarının yarısının çeyreğini bile anlamaya yetmeyeceklerdir. Makalemizi yazan arkadaşı tanıtmamız gerekir çünkü ondan çok şey öğreneceğimiz kesin ismi rıfat şehri ise gaziantepdir bu nedenle sunucumuzda antepli nickini kullanır.

Klasik cümlelerden uzak kalarak mutlu edebilmenin yollarını saatlerce düşünmenize gerek yoktur ilk önce evli bayanlardan örenek verelim isterseniz. İşe giderken sabah kahvaltı yapmayı sevmiyorsanız kesinlikle üstünüzü giyerken, eşyalarınızı alırken ses yapmadan hareket etmeniz gerekmektedir. Buradaki unutmamanız gereken önemli madde o uyurken dudağının kenarına yavaşca öpücük kondurabilirsiniz. Emin olunuzki hemen yanaklarındaki busecikler ortaya çıkacak sizde işe giderken kalbinizi karşılıklı hoşnut içerisine sokmaktan gurur duyacaksınız.

Gün bitimine yaklaşırken eve geleceğinizi eşinizi arayarak aşkım akşama nasıl bir yemek yiyelim hatta yorulduysan dışarıda canımız ne çekiyorsa yiyebiliriz. Cümleleri çoğaltacak olursak balım benim eve geldiğimde mutfağa birlikte girip, canımız ne isterse ben sana sarılırken boynundan omzundan öperken yemeğimizi yapalım mı sorularını yöneltebilirsiniz. İçindeki coşkuyu sana yelkenlerini suya batıracak kadar seveceğini söylediğiniz kelimeleri tekrarlatmamaya özen göstereceğini biliniz.

Kızla flört ederken konuşulacak konular

Bir kızla konuşulacak konular başında öncelikle sevgilim, inci tanem, bal lokmam, kaymağımın sütü kelimelerle hitap şekilleriyle başlayabilirsiniz. Telefonda konuşurken bugün ne yapalım aşkım canlı müzik yer biliyorum omzunu başıma koyup birlikte eşlik ederek dans etsek olur mu canımın içi diyebilirsiniz. Sonra istediğin sinema filimine giderek daha çok duygusal romantik içerikli filmlerde tercihlerinizin en üst sıralarında olması gerekir. Orada amacınızın filmi değil kız arkadaşınızın üstüne sinecek parfümü olması gerekir.

Kendisine bir süre sonra çaktırarak ekrana değilde kendisini izlediğinizi fark ettirerek kalbine inen yolun ışığının görülmesine neden olacağından emin olabilirsiniz. Başkalarından duyup duymamanızın önemi olmadığı güzel sevgi sözcüklerini söylemeniz durumunda size bakış açısının hepsini olumlu pencerelere çevireceğinden şüpheniz olmasın. Mübalağ yaparak ona duyduğunuz sevgiyi tepeden tırnağa dökerek içinin titremesini neredeyse sabahında, gecesinde, öğlesinde, yatsısında, ikindisisinde aklını siz diye kemireceğinden emin olacaksınız.Benzer Yazılar

2 Yorumlar

 1. iklim

  18 Aralık 2019 at 22:18

  Selam kızlar hadi gelin dedikodu yapalım.

  Cevapla
 2. Gamze

  29 Eylül 2021 at 19:38

  ay kimsede yok dedikodu yapcak kız kıza konusurduk burda bekliyorum sizleri kızlar canlarım

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir