Rakipsiz Sohbet ve Chat Odaları


kullanici
sifre
Sohbet odaları siteleri 18 bedava yetişkin chat kanalında ücretsiz chat olan tek sohbet sitesi

Centilmen Oyun Kanalları Sorumlusu ve Founderi

AntepLi: Hayırlı akşamlar CentiLmen oyun founderi beyimiz :)) CentiLmen kimdir, necidir ve realde ne iş ile meşguldur?

CentiLmen: Merhaba iyi akşamlar. Adım Ömer yaşım 50.

CentiLmen: CentiLmen sadece insan olmanın zorluğunu bilipte insan olmaya çalışan ilkesi Humanistlik olan biridir. Kamu’da görevliyim.

CentiLmen: Evliyim ve iki kızım ikide tek yumurta ikizleri olan oğullarım var.

AntepLi: Rabbim çocuklarınızı size bağışlamasını duasını en içtenlikle ediyorum.

CentiLmen: Allah razı olsun AntepLi, amin cümlemizin inşallah.

centilmen

AntepLi: Ecmain. Ömer bey, internet relay chat (IRC) tanışma yılınız kaçtı ve nasıl oldu?

CentiLmen: İnternetle tanışan ilk insanlardan biriyim belkide, 1999 veya 2000 li yıllardır sanırım, ilk chat sunucusu olarak ismini vermeyeyim reklam olmasın 🙂

AntepLi: Peki. İlk chat sunucularında neler yaşanırdı.

CentiLmen: Hala o klasik sorular aklımda. Şunun gibi female mi male mi gibilerinden çokca gereksiz sorulardı. Sanırım yaklaşık olarak 20 yılı aşkın süredir sanaldayım diyebilirim.

CentiLmen: Herşeye rağmen lamerlerle insan görünümlü yaratıklar olsa bile çok güzeldir. İnternetle tanışmam ufku çok geniş bir arkadaşımın ilki başararak internet kafesi açmasıyla oldu.

Centilmen Oyun Sunucu Founderi Harika Sohbet

AntepLi: Ömer bey, internetin size sağladığı ve zarar verdiği yönleri nelerdir?

CentiLmen: İnterneti ben hep mutfak bıçağına benzetirim, amacına uygun kullanıldığında vazgeçilmez bir mutfak aracıdır. Ancak amacı dışında kullanılırsa yeri geldiğinde vahşi cinayet aracıda olabiliyor.

CentiLmen: Bu yüzden bu benzetmeye çok örnek olarak gösteririm fakat amacına uygun kullanıldığında ise harika nitelikte güzel birşeydir.

CentiLmen: Yeni arkadaşlıklar, yeni fikirler, yeni dostluklar ve arkadaşlıklar kurulmasına vesile olabiliyor. Bana şahsen zararından çok hep faydası olmuştur.

CentiLmen: Ne ilginçtir ki yaradan karşıma ne kadar kötü insan çıkarsa da ondan daha çok iyi kişileri karşıma çıkarmıştır. Bu nedenlede iyi ki sanalda takılıyorum.

AntepLi: Rakipsizsohbet ile nasıl tanıştınız?

CentiLmen: Ben Rakipsizsohbet ile tanışmadım. Adı şanı duyulmadan çok sevdiğim can kardeşim dediğim Rıfat ile rakipsiz sohbet sunucusunun inşaasında çalıştım.

CentiLmen: Rakipsizsohbet baska bir sunucuda uğranılan haksızlığın sonucu kurulmuş olup, ortaya çıkan bir sohbet sitesidir. Kurulum aşamasında sabahladığım gecelerin haddi hesabı yoktur. Kısaca ben Rakipsizsobbetle tanismadim doğdum diyebilirim.

AntepLi: Her zaman ki gibi çok mütevazi ve centilmenlik yapıyorsun, bilmukabele.

AntepLi: Birşeyi merak ediyoruz, neden oyun kanalları sorumlusu olmayı seçtin? Çünkü iyi bir sohbetci olduğunuzu biliyoruz, bunun herhangi bir özel sebebi var mıdır?

CentiLmen: Doğru tespit Anteplim 🙂 sohbeti sever ve olması gerektiği gibi de yaparım. Espiriyi de çok sever çokta yaparım tabiki bunu yaparken de kimseyi incitmeden kirmadan yapmayada özen gösteririm.

CentiLmen: Ancak gerek yaşımdan gerekse karakterimden kaynaklı biraz sert bi mizaca sahibim. Sohbet ederken sohbetle alakası olmayan yobazlara denk gelmem sohbet şevkimi kırdı. Buda bahsettiğim mizacımı ön plana çıkardı.

CentiLmen: O nedenle kendimi daha kaliteli daha seçkin userlerin oldugunu düşündüğüm oyun kanallarına verdim. Az insan cok huzur mantıgıylada o kanallarında huzurlu ve mutluyum.

centilmen sunucu

Centilmen Yöneticimiz Hakkında Bilinmesi Gerekenler

AntepLi: Sunucudaki yöneticiler veya kullanıcılar diye ayrım yapmadan güzel bir aile kurabilme adına sürekli çalışmalarımız var. Bu konuda bize önemli fikirlerinizden bahseder misiniz?

CentiLmen: Anteplim inan gönlün olsun diye söylemiyorum. Önceki sorularının içinde 20 yıldır sohbet odalarında takılıyorum dedim. Serverler arasında en büyük sunucularda bulunduğumu çoğu kişi bilir.

CentiLmen: Gerek user gerek de yöneticilik yaparak görev aldım. Bu senin sağlamaya çalıştığın sıcak, samimi, içten, şeffaf şekilde oluşturmaya çalışıpta büyük bir kısmını başardığını söyleyebilirim.

CentiLmen: Özellikle de aile ortamımızı hiç bir yerde görmediğimi en saf halim ile söylerim. Hiç bir emsali olmayan çok kaliteli bir sunucuda olduğumun bilincindeyim.

CentiLmen: Şunu da biliyorum ki çoğu insanın evinde daha rahat ve huzur bulamadığını burada bulduğunun inancını taşıyorum. Herkesin mutlu olması içinde elimizden gelenin fazlasınıda yapıyoruz zaten.

CentiLmen: Güzel bir söz vardır onuda çok benimserim, niyeti namazda olmayanın kulağı ezanda olmaz diye. Aile ortamı oluşturulmasında niyet onemli, bu senin benim veya bi kaç gönül dostumuzun çabasıyla oluşturabileceğimiz birşey değildir.

CentiLmen: Huzur isteyen bizimle olacak aile olmak isteyen bizimle olacak, samimiyet isteyen bizimle olacak, sıcaklık isteyen bizimle olacak.

CentiLmen: Biz çizgimizde gittiğimiz sürece yapacağımız tüm çalışmalar bu yazdıklarımın oluşmasına vesile olacak.

AntepLi: Sayın Ömer bey. Sizin hakkınızda bilgimiz yeterince oldu. Peki özel olarak şunu da bilmemiz gereken özellikleriniz var mı?

CentiLmen: Sadece hepsi bu kadarim :))

centilmen opucuk

AntepLi: Ama o kadar sohbet arasında ilkkez öpücük (mucuks) atmadın, zorumada gitmedi değil 🙂 Bundan sonra kısa sohbetimiz olsun lütfen ve bolca öpmeni istiyorum :)))))

CentiLmen: ha ha ha

CentiLmen: canimsinnnñn sennn

CentiLmen: mucuksss .)))

AntepLi: mucuks ^^


 • Yazar: sohbet
 • Tarih: 08 Kasım 2020
 • Kategori: Ülke Sohbet
 • Etiket:
 • Görüntüleme: 2497 Defa

Benzer Yazılar

2 Yorumlar

 1. aLeyna

  8 Kasım 2020 at 02:09

  SevgiLi AntepLi sevgiLi CentiLmen harika bi soyLesi oLmus her ikinizinde yuregune sagLik oLsun 🙂

  Cevapla
 2. Kadir Pambuk

  27 Kasım 2020 at 14:59

  Merhabalar
  benim nikim TaipaN
  siteye giremiyorum adminler tarafından yasak getirilmiş
  nedenini öğrenebilir miyim ?

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir