Aşkşehri.Net ve Aşkşehri.Com Kanalları ile Dolu Dolu Keyifli Muhabbetler.

aşkşehri

İnsanların yaşama amacının teki bu değil mi? Aşk şehri ne demekti?Anne karnından doğan bireyin toplumdaki ilk kucaklaşması tıpkı annesi babası halası amcası dedeleri neneleri teyzeleri dayıları ve aklımıza gelmeyen diğer dostları yakınları ahbapları. Doğar doğmaz insanın başına gelebilecek en güzel duygu değilmidir bu?

aşkşehri ,kötüsünden iyisine dostundan düşmanına öfkelisinden sinirlenen beşerlerin bu kanala girdiğinde sakinleşerek huzuru bulduklarında mülayim kişiler olduklarını gözle görülecek kadar fark edebileceğizdir. Kim kötü olmak ister; rahatca sefalar sürmek yerine kendi kendimize yani insanların diğer insana yaptığı zülüm karşısında neden boyun eğerler aksine üstlerine gidip onları biran önce durdurmamız gerekmezmi.

Chat odalarına girmek asksehrinin kapından içeri gelmek daha kolaydır. Karşınızdaki sevdiceğinize aşkınıza balınıza kaymağınıza bir adım atmalısınızki bunu hissettiklerinde size yürümekyerine koşmayı hatta ışınlanmayı tercih etmeleri gerekmektedir. Böyle ortamların öncüsü olmaktan dolayı sevinçli birokadarda heyecanlı hissediyoruz kendimizi. Yeni arayış içine girecek olan üyelerimizin busitenin tamda sizlere göre olacağından şüpheniz olmasın.

aşk şehri, aşkşehri, aşkşehri.com, aşkşehri.net, mobil aşk şehri, mobil aşkşehri, aşkşehri odaları, aşkşehri kanalları, aşkşehri sitesi